بیوگرافی آنلاین
برگزیده های سایت
 • معرفی ترسناکترین فیلم های سال

  مجموعه : فیلم و سریال

  معرفی 4 فیلم ترسناک سال 2016 در سایت بیوگرافی را دنبال کنید.

  قطار بوسان

  وحشتناک ترین فیلم های سال 2016 را بشناسید

  کارگردان: یئون سانگ هو

  نویسنده: پارک جو سوک

  مردی به نام سئوک وو (گونگ یو) فردی است که تنها به کار می اندیشد و پدر خوبی برای دخترش نیست. او از این قضیه ناراحت است، اما هیچ تلاشی برای درست کردن آن انجام نمی دهد. وی به خاطر تولد فرزندش، می پذیرد که او را به دیدن مادرش در بوسان ببرد. اما این سفر چندان عادی نیست و ماجراهای عجیبی در آن رخ می دهد.

  این اتفاق ها باعث می شوند که رابطه سرد پدر و دختر، اندکی ترمیم یابد.قطار بوسان مشابه دیگر فیلم های زامبی محور نیست و حرف های تازه ای برای گفتن دارد.

  همیشه بدرخش (Always Shine)

  وحشتناک ترین فیلم های سال 2016 را بشناسید

  کارگردان: سوفیا تکل

  نویسنده: لارنس مایکل لوین

  دو دوست قدیمی تصمیم می گیرند برای فراموش کردن گذشته و کینه ها، به یک شهر ساحلی سفر کنند. اما خبر ندارند که این مسافرت چه دردسرها و عواقبی برایشان به همراه خواهد داشت. این فیلم ما را به یاد آثاری مانند «زن سفید مجرد»

  و «جاده مالهالند» می اندازد، اما کارگردانی خوب خانم تکل باعث شده که شاهد ساختاری مستقل و جداگانه باشیم.این فیلم یکی از ترسناک ترین آثار سینمایی امسال به شمار می رود.

  عازم جنوب (Southbound)

  وحشتناک ترین فیلم های سال 2016 را بشناسید

  کارگردانان: رادیو سایلنس، راکسان بنجامین، دیوید براکنر و پاتریک هورواس

  نویسندگان: مت بیتینلی اولفین، راکسان بنجامین، سوزان برک، دیوید براکنر، پاتریک هورواس و دالاس هالام

  دو مرد که از گذشته خود فرار می کنند، گروهی از گردشگران، مردی که قصد دارد به خانه اش برود و خانواده ای که در حال رفتن به تعطیلات هستند، درگیر ماجرایی وحشتناک می شوند.حس بیهودگی و اضطراب ناشی از دژاوو، فیلم را از هر داستان جداگانه دیگری ترسناک تر جلوه می دهد.

  قتل عام در پارک (Carnage Park)

  وحشتناک ترین فیلم های سال 2016 را بشناسید

  نویسنده و کارگردان: مایکی کیتینگ

  ماجرا از این قرار است که دو سارق یک دختر  (اشلی بل) را به گروگان گرفته و آن را با خود می برند. ماشین آن ها در میان جاده خراب می شود و سپس دزدها در می یابند که در دام یک تک تیر انداز (پت هیلی) دیوانه افتاده اند. ویویان (دختر) متوجه می شود که در مخمصه بدی گرفتار شده است. سپس فیلم صحنه های ترسناک و پر از خون را به نمایش می گذارد.بر روی کاغذ، داستان «قتل عام در پارک» به بازی موش و گربه شبیه است، اما هر چیزی درباره نحوه عملکرد آن متمایز جلوه نموده و راه و روش خاصی را دنبال می کند.

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه