بیوگرافی آنلاین
برگزیده های سایت
 • مرجان محتشم درباره 11 سال غیبتش از دنیای تصویر توضیح داد

  مجموعه : اخبار هنرمندان

  مرجان محتشم،بازیگر سریال پس از باران بعد از 11 سال غیبت و دروری از کار در برنامه دورهمی حضور یافت و درباره غیبت 11 ساله اش صحبت کرد.

  پنجشنبه شب،مرجان محتشم میهمان مهران مدیری بود که در همان ابتدا درباهره علت غیبتش توضیح داد.

  این بازیگر در همان ابتدای صحبت‌هایش درباره علت غیبت چندین ساله‌اش گفت:
  من از سال ۸۳ که در برنامه «صندلی داغ» حضور پیدا کردم، دیگر مصاحبه نکردم. از ابتدای شروع کارم هم (سال ۷۳) تاکیدم بر کم کاری بود.  کلاً گزیده کاری را پیش گرفتم و خیلی شیفته حضور بی امان در قاب تلویزیون و پرده سینما نبودم. اینکه در تمام این سال‌ها مصاحبه نکرده‌ام، به این خاطر بود که معتقدم وقتی حرف تازه‌ و تاثیرگذاری نداریم، بهتر است که وقت دیگران را هدر ندهیم.  همیشه تاکیدم بر این بود که کم کار کنم و این را ثابت کردم. خدا را شاکرم که از همان ابتدای فعالیت، مورد لطف مردم قرار گرفتم؛ اما همین اظهار لطف ها هم نتوانست آن گزیده کاری را از من بگیرد. البته که در این سال‌ها دوران طلایی را برای کار هنری از دست دادم اما پشیمان نیستم.

  وی درباره اتفاقات تلخ زندگی‌اش بیان کرد: دوست ندارم خاطر مردم را مکدر کنم؛ اما متاسفانه روزهای پایانی سال ۹۱ پدرم و دو سال بعد برادرم و هشت ماه پیش مادرم را از دست دادم‌. همه این اتفاقات تلخ باعث شد، مدت طولانی را کار نکنم.

  بازیگر پس از باران، درباره حضور خود در شبکه های اجتماعی مجازی گفت:
  من اصلا صفحه‌ای در فضای مجازی ندارم. کلا از اول در هیچ کدام از این شبکه ها حضور پیدا نکردم. به جای فضای مجازی، به شدت کتاب می‌خوانم. از مردم هم خواهش می کنم، مقداری از این فضای کسالت بار و بیماری آور مجازی بیرون بیایند و زمانی را برای کتاب خواندن بگذارند‌.

  وی درباره فعالیتش در این سالها اظهار کرد:
  من در این سال‌ها می‌نوشتم. چند تا رمان نوشتم که حتی علی معلم عزیز نوشته‌های من را خواند و از من خواست آنها را چاپ کنم و یا به فیلمنامه تبدیلشان کنم.

  محتشم درباره شایعاتی که این سالها درباره او در فضای مجازی منتشر شد، بیان کرد:
  متاسفانه در سال‌هایی که نبودم، خیلی‌ها برای من شایعه ساختند و شنیدن آنها تا حدی من را ناراحت می‌کرد؛ می‌خواهم همین جا به مردم بگویم که  این صحبت‌هایی که درباره من شنیده‌اید دروغ است و باورشان نکنید.کمال تبریزی به من پیشنهاد کاری خوبی برای بازی داد ولی من در آن شرابط عاطفی نمی توانستم کار کنم. و نیز سعید سهیلی سه  بار پیشنهاد بازی به من داد. مسعود جعفری جوزانی کارگردانی است که ارادات ویژه ای نسبت به ایشان دارم. نقشی را در سریال در چشم باد به من دادند و من نپذیرفتم، فیلمنامه را به من دادند و گفتند که هرکدام از نقش های زن را به غیر از آن زن تاجیک که می خواهی انتخاب کن و من این کار را نکردم.

  این بازیگر در خصوص احتمال آغاز دوباره فعالیت هنری‌اش بیان کرد:
  همیشه گفتم من گزیده کار می‌کنم و این با جمله خداحافظی از حرفه ما فرق می‌کند. چه بسا همکارانی هستند که از بازیگری خداحافظی می‌کنند و دوباره برمی‌گردند. من با کسی خداحافظی نکردم و اگر بگذارند کار می‌کنم.

  وی در پاسخ به سوال پایانی مدیری در خصوص اهدای هدیه به موزه دورهمی (با شوخی و خنده) گفت:
  فکر می کنم باید پس از سال ها که به تلویزیون آمدم‌، یک هدیه هم  بگیرم!

  محتشم در پایان برنامه با پرسشی مدیری را غافلگیر کرد. او از مدیری سوال معروف برنامه دورهمی را درباره عشق پرسید و مدیری در جواب گفت:
  این سوال بارها از طرف مهمان‌های برنامه از من پرسیده شده‌. من ۱۸ بار عاشق شدم و یک بار هم که از یک خانمی خوشم آمد، مشغول فوتبال دستی بودیم و من دست هایم به شدت لرزید،

  که در همین هنگام مرجان محتشم گفت:
  من فکر میکردم همه مردان برای من فقط دست های شان می لرزد.

  مهران مدیری در ادامه افزود:
  من آنچنان سیلی محکمی از برادرش خوردم که بی خیال شدم.

  مرجان محتشم در پایان یک نسخه از کتاب‌های قدیمی پدر خود را موزه دورهمی اهدا کرد.

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه