بیوگرافی آنلاین
برگزیده های سایت
 • فیلم نگار رامبد جوان جنجالی شد.

  مجموعه : فیلم و سریال

  نشست خبری فیلم «نگار»پ با جنجال عجیبی همراه بود.

  ماجرای از آن جا بود که خبرنگارهای سینمایی به حضور مانی حقیقی و توهین های گذشته وی به خبرنگاران معترض شدند! در ادامه برای خاتمه دادن به این حواشی رامبد جوان از همه خواست این دو تا قضیه را با هم تفکیک کنند و احساساتی نشوند و درباره فیلم نگار صحبت کنند.
  تشویق ایستاده برای فیلمی با ژانر دفاع مقدس
  سومین روز از سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر با استقبال گسترده مخاطبان از فیلم “ویلایی ها” به کارگردانی منیر قیدی روبرو شد.
  این فیلم در ژانر دفاع مقدس با مضمونی در برگیرنده زندگی زنان شهدا و ایثارگر و با بازی پریناز ایزدیار، طناز طباطبایی، صابر ابر و ثریا قاسمی در سالن همایش های برج میلاد اکران شد.
  فرش قرمز فیلم سینمایی “سارا و آیدا” در کاخ مردمی سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
  در این مراسم همایون اسعدیان گفت: امشب مازیار میری شلوغ ترین جشن تولد خود را با حضور تعداد زیادی از هنرمندان، مردم و اهالی رسانه در کاخ جشنواره جشن می گیرد.
  در این بخش از این برنامه و با حضور مدیران پردیس سینمای ملت یک کیک تولد که روی آن عدد ۳۵ به نمایندگی از دوره سی و پنجم جشنواره بین المللی فیلم فجر نقش بسته بود، خودنمایی می کرد که میری در میان تشویق هموطنانش شمع تولد امسال خود را فوت کرد.
  کارگردان فیلم سینمایی “ترومای سرخ“نخستین نمایش فلیمش را به شهدای آتش نشان تقدیم کرد.

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه