بیوگرافی آنلاین
برگزیده های سایت
 • فیتیله ای ها با مسابقه بهترین شو در راه اند

  مجموعه : اخبار هنرمندان

  مسابقه بهترین شو با عموهای فیتیله ای

  آذرمیدخت آذرهوش در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: برنامه «بهترین شو» یک برنامه استعداد یابی برای مخاطبان نوجوان است که اکنون در مرحله فراخوان قرار دارد و این فراخوان از شبکه دو سیما پخش می شود.
  وی گفت: نوجوانان برای شرکت در این برنامه هیچ محدودیتی ندارند و می توانند از تمام استعداد های ورزشی،فرهنگی و… خود ویدیویی تهیه کنند و برای این برنامه بفرستند.
  آذرهوش ادامه داد: کارهای ویژه این نوجوانان در چند مرحله غربال می شود و در نهایت استعداد های برتر در برنامه حضور پیدا می کنند و جلوی چشم داوران و مردم به اجرای استعدادشان می پردازند.
  وی گفت: بخشی هم با عنوان آرای مردمی داریم که به برگزیده این بخش هم جوایزی تعلق می گیرد.
  مدیر گروه کودک و نوجوانان شبکه دو سیما افزود: یکی از ویژگی های خوب این برنامه بازگشت عمو های فیتیله ای به شبکه دو سیما است؛ برنامه فیتیله یک کار نمایشی بود اما «بهترین شو» یک مسابقه استعدادیابی است و قطعا ساختار و شکل این دو و نحوه ظاهر شدن عموها در آن ها با هم متفاوت است.
  «بهترین شو» مسابقه برای معرفی استعدادهای نوجوانان ایرانی است.
  این برنامه به تهیه کنندگی علیرضا آقایی، کارگردانی کیارش اسدی زاده و با حضور عموهای فیتیله ای محمد مسلمی، حمید گلی و علی فروتن در گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما در دست تولید قرار دارد.

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه