بیوگرافی آنلاین
برگزیده های سایت
 • دانلود بازی سوپر ماریو ران

  مجموعه : مطالب جالب و خواندنی

  بیوگرافی آنلاین:  دانلود بازی سوپر ماریو ران را در بخش زیر میتوانید مشاهده نمایید کپی از مطالب این سایت فقط بادرج نام بیوگرافی آنلاین  و لینک این سایت مجاز می باشد.

  دانلود بازی سوپر ماریو ران

  دانلود بازی سوپر ماریو ران

  اولین بازی موبایل شرکت نینتندو، اول هفته‌ی جاری روی دستگاه‌های اپل عرضه شد. این بازی نه تنها نقدها و نمرات خوبی گرفته، بلکه از سوی بازی‌کننده‌ها هم مورد قبول واقع شده؛ طوری که طبق خبری که نینتندو دیروز منتشر کرده است، بازی سوپر ماریو ران (Super Mario Run) توانسته در چهار روز اول عرضه‌اش روی فروشگاه اپل، بیش از ۴۰ میلیون بار دانلود شود.

  دانلود بازی سوپر ماریو ران

  سوپر ماریو ران در ۱۵۰ کشور دنیا عرضه شده است و بازی‌کننده‌ها می‌توانند آن را به صورت رایگان دانلود کنند. البته به نظر می‌رسد که بخش بزرگی از این ۴۰ میلیون نفری که بازی را دانلود کرده‌اند، بازی را کامل نخریده‌اند. با اینکه می‌توان سوپر ماریو ران را رایگان دانلود کرد، اما فقط سه مرحله‌ی آن به صورت مجانی آزاد و قابل بازی هستند. برای آزاد شدن تمام مراحل بازی، باید ۱۰ دلار پرداخت کنید و امکان خرید مراحل هم به صورت جداگانه وجود ندارد. طبق اطلاعاتی که موسسه‌ی آماری Sensor Tower منتشر کرده است، فقط ۸ درصد کسانی که بازی را دانلود کرده‌اند، ۱۰ دلار را پرداخت کرده‌اند.

  بازی سوپر ماریو ران هم‌چنین در حال حاضر محبوب‌ترین بازی رایگان روی اپ‌استور در ۱۴۰ کشور دنیا است. این بازی هم‌چنین در ۱۰۰ کشور دنیا، در لیست ۱۰ بازی پرفروش قرار دارد.

  منبع: مجله دیجی کالا – بیوگرافی آنلاین

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه