بیوگرافی آنلاین
برگزیده های سایت
 • خبرهای داغ هنرمندان ایرانی

  مجموعه : بیوگرافی بازیگران ایرانی

  آخرین اخبار و عکس های بازیگران و هنرمندان مشهور و پرطرفدار ایرانی را می توانید با ما دنبال کنید.


  فرشید جان اگر جرأت داری چشم ها و پاهای آن زبان بسته را باز کن تا شکوه و قدرت واقعی را از نزدیک بهت نشان دهد! آنقدر نزدیک که شاید دیگر نتوانی تا آخر عمرت چیزی را ببینی!
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)

  علیرضا نیکبخت که روز گذشته مورد عمل جراحی قرار گرفته بود، با این پست علام کرد که حالش خوب است و از همه کسانی که به یادش بودند تشکر کرد. آرزوی سلامتی داریم برای این پیشکسوت خوشتیپِ فوتبال.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)

  ممنون امیر جان، برای روز خوب داشتن منتظر اجازه شما بودیم که شکر خدا صادر شد.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)
  – آقا این بانده صداش فطع شد. یه چک میکنی؟ (فرزادِ عزیز در شب دوم جشنواره موسیقی فجر)
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)هوتن جان شکیبا، نابغه نوظهورِ دنیای طنز. البته ناگفته نماند که هوتن سابقه طولانی در تئاتر دارد و آن قدر ها هم تازه کار نیست.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)
  بهرام رادان در کنار یکی از اعضای قبیله معروف و مرموز گردن دراز ها در تایلند. زن های این قبیله هر سال یک حلقه به گردن خود اضافه میکنند و در طول سالیان با زرافه های جنگل های آفریقا به رقابت برمی خیزند. این که خوب است، یک قبیله در جنوب اتیوپی وجود دارد که زن های آن بشقاب درون پوست لبشان میکنندو با این ترفند زحمت چیدن و جمع کردن طروف غذا را برای خود آسان می کنند. یک قبیله دیگر هم در آمازون وجود دارد که متاسفانه بهرام نمیتواند پیش مردم اش عکس بیاندازد. اگر هم بیاندازد، نمیتواند آن را به اشتراک بگذارد، زیرا اهالی قبیله به لباس اعتقاد چندانی ندارند و آن را بار اضافی میدانند. تا کار معرفی قبیله ها به جاهای باریک تر نکشیده، برویم سراغ عکس بعد.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)

  پیشنهاد کارگشای زانیار خسروی که همین حالا منجر به تشکیل کارگروه فوری بررسی و حل بحران تاخیر پرواز ها شد. پیشنهادی که تابحال به ذهن هیچکسی نرسیده بود!اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)مهرداد صدیقیان در ارتفاعات گرجستان. در این سرما فقط ایرانی ها هستند که صنعت توریسم این کشور کوهستانی را سرپا نگه داشته اند.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)لطفا از مکالمات روزمره خود با مخاطب خاصتان برای عنوان قطعات هنری و ترانه ها استفاده نکنید. با تشکر.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)مهدی امینی خواه در کنار محمد کاسبی عزیز که حواسمان نبود کِی این همه پیر شد. آرزوی سلامتی داریم برای این پیشکسوت دوست داشتنی و تشکر از مهدی امینی خواه که باعث شد از ایشان یادی بکنیم.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)عکس مجله ای حمید گودرزی با کُتی که تاکید ویژه ای روی بد تیپیِ همیشگی اش دارد.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)
  شقایق فراهانی  پر کار ترین بازیگر جشنواره فیلم فجر امسال. با همه حذفیات و قلع و قمعی که در انتخاب فیلم ها انجام شده، باز هم شقایق در سه یا چهار فیلم حضور دارد. یک خسته نباشیدِ حسابی خدمت خانم فراهانی که یک تنه دارد جور کم کاری سایر اعضای خانواده اش در سینمای ایران را میکشد!
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)
  سلفی بدون شرح احمد ایراندوست در کنار یوسف تیموری، سحر قریشی و بهنوش بختیاری در جدید ترین زلزله ای که در انتظار هنر سینماست. احمد جان خیالت راحت، کسی جرأت کردن پا در کفش شما را ندارد، برای اینکه کفش شما برای انسان های نرمال نقش قایق کانو را دارد!
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)

  امیر جان رک و راست بگو رفتم آتلیه و عکس گرفتم و میخواهم شما هم آن را ببینید، چرا الکی صغرا و کبرا میچینی.اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)نگین صدق گویا در کنار یک فرشته ی کوچک و نارنین در یک جشن خیریه.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)خاطره بازی رسول خطیبی با این عکس از بازی ایران و پرتغال در جام جهانی 2006. در کنار مهدی مهدوی کیا و کریستیانو رونالدوی جوان.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)بابانوئل پس از اصلاحِ صورت.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)در دعوای بین کی روش و برانکو تا این لحظه طرفدار کی روش بودم، ولی از الآن طرفدار برانکو ام.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)خلاقیت منصور ضابطیان و دوستش در حال بازدید از یک گالری هنر های دستی.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)سلفی سارا منجزی و فریبا نادری، دو یار جدانشدنیِ مطالبمان در مقابل یک هتل.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)تصاویری از پشت صحنه جدیدترین ساخته مسعود جعفری جوزانی یعنی “پشت دیوار سکوت”. فیلمی که با توجه به این عکس ها یهزاد فراهانی، سحر جعفری جوزانی و شقایق فراهانی در آن هنرنمایی کرده اند.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)سلفی بابک جهانبخش و رفقایش در شهر منچستر. بابک جان تا آنجا رفته ای بیزحمت برایم یک توپ امضا شده از پُل اسکولز بگیر. ممنون.اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)ای بابا، گویا این افسردگی بین چهره ها واگیر دارد و به کمدین ها هم رحم نکرده! امیدواریم هر چه زود تر درمانی برایش پیدا شود، چون کار و کاسبی ما در اینجا را هم تحت تاثیر قرار داده! به امید بهتر شدن حال چهره ها تا فردا، خداوند یار و نگهدارتان.
  اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)

   

   

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه