بیوگرافی آنلاین
برگزیده های سایت
 • بیوگرافی پژمان جمشیدی و همسرش

  مجموعه : بیوگرافی بازیگران مرد ایرانی

  پژمان جمشیدی ،فوتبالیست سابق پرسپولیسی و بازیگر کشورمان امشب مهمان دورهمی مهران مدیری خواهد بود.

  پژمان جمشیدی در ۱۰ شهریور ۱۳۵۶ در تهران متولد شد.

  پژمان جمشیدی در یک خانواده فرهنگی متولد شد که در این زمینه گفت:مادرم معلم دبستان و پدرم دبیر زیست شناسی و زمین شناسی دبیرستان بود. پدرم فوق لیسانس زمین شناسی و لیسانس تربیت بدنی بود اینکه می گویم مال سال ۱۳۴۰ است.

  پژمان جمشیدی یک برادر بزرگتر به نام هومن و یک خواهر کوچکتر به نام مامک دارد.

  پژمان جمشیدی تحصیلات خود را در رشته عمران ادامه داد اما دانشجوی انصرافی لیسانس رشته عمران با ۱۱۰ واحد می باشد.

  از علاقه اش به فوتبال پرسیدیم که او گفت:از زمانی که دست چپ و راستم را شناختم عاشق توپ پلاستیکی شدم و دنبال فوتبال رفتم، همیشه از من می پرسند فوتبال را از کی شروع کردم اما واقعا نمی دانم.

  من دیپلم سنگ نوردی هم دارم اما آنقدر عاشق فوتبال بودم که ورزش های دیگر در کنار فوتبال قرار می گرفت.

  اول راهنمایی بودم که یک معلم ورزش داشتیم آن زمان که مدرسه فوتبال وجود نداشت، یک روز گفت یک پوشه و عکس و یک برگه کپی از شناسنامه و ۱۵۰ تا تک تومانی بیاورید که به تیم آموزشگاهی بروید همین کار را کردم و از همان جا فوتبال حرفه‌ ای ام آغاز شد.

  بغل پا زدن و خیلی از تکنیک‌ ها را مدرسه فوتبال یاد گرفتم.

  از همین کار آموزشگاهی به تیم باشگاهی رفتم، عضو تیم نوجوانان دارایی تهران شدم و پایم به تیم‌ ها باز شد. از همان سالی که در تیم دارایی سال ۱۳۷۴ بازی کردم به تیم ملی نوجوانان هم دعوت شدم.

  پژمان جمشیدی در سال ۱۳۷۶ به جوانان باشگاه کشاورز پیوست، سپس به تیم سایپا دعوت شد او با درخشش های که داشت به ولفسبورگ آلمان هم دعوت شد اما بخاطر پیروزی قید حضور در آن تیم را زد و با قرار داد ۱۴ میلیون تومان در سال ۱۳۷۹ وارد تیم پرسپولیس شد.

  چگونه وارد دنیای بازیگری شدید؟

  من سال ۸۱ در مراسمی با خانم بهاره رهنما آشنا شدم و همیشه دوست داشتم پیمان همسر سابقش را ببینم چند مصاحبه از او خواندم و به نظرم آدم جذابی آمد.

  خانم رهنما گفت شوهرم پرسپولیسی است و یک شب شام من را به منزل شان دعوت کرد. من و پیمان خیلی دوست شدیم با هم به فوتبال می رفتیم و فوتبال می دیدیم بیشتر بحث های ما آن زمان فوتبالی بود.

   

   

   

   

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه