بیوگرافی آنلاین
برگزیده های سایت
 • بیوگرافی احمد ایراندوست

  مجموعه : بیوگرافی بازیگران مرد ایرانی

  بیوگرافی و عکس همسر احمد ایراندوست در ادامه مطلب…

  احمد ایراندوست بازیگر و خواننده ایرانی متولد خرداد ماه سال 1349 می باشد و 47 سال سن دارد . ایراندوست اصالتا آبادانی است و در همان جا به دنیا امده است.قد او حدود 2 متر و 10 سانتی متر می باشد.

  احمد ایراندوست پسر شهاب ایراندوست که از قهرمانان کشتی هم دوره تختی بوده است می باشد.

  بنا بر اظهارات خودش او در یک دوره 13 ساله در خارج از کشور محافظ و بادیگارد چهره ها و بازیگران سرشناس هالیوودی از جمله جنیفر لوپز , نیکلاس کیج، ماریا کری و ویتنی هوستون بوده است و برای هر ساعت 100دلار و بیشتر دستمزد دریافت می کرده است.

  احمد ایراندوست بعد از بازگشت از خارج کشور در سریال شب های برره مهران مدیری به عنوان بازیگر نقش غول برره حضور یافت و از همان جا توانست به خوبی دیده و شناخته شود.

  احمد ایراندوست متاهل می باشد و چندین سال است که ازدواج کرده است و یک فرزند دختر دارد.

  احمد ایراندوست در یک مصاحبه گفته که پس از ازدواج با همسرش که که خواهر دو شهید بوده به این نتیجه رسیده که زندگی در آمریکا با روحیات و عقایدش سازگار نیست و به ایران بازگشته است .

  احمد ایراندوست علاوه بر بازیگری خوانندگی هم می کند و تا کنون چند ترک منتشر کرده است . خود او با انتشار کلیپی در فضای مجازی گفته است که ابی خواننده لس آنجلسی گفته است صدای او خیلی شبیه صدای دوران جوانی او بوده و بهتر است کار خوانندگی را نیز شروع کند.

   

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه