بیوگرافی آنلاین
برگزیده های سایت
 • بیوگرافی آدریانا لیما،مانکنی که با خودش ازدواج کرد

  مجموعه : مطالب جالب و خواندنی

  بیوگرافی آدریانا فرانچسکا لیما،مدل و مانکن محبوب برزیلی سی و پنج ساله که بعد از شکست عشقی متعدد با خودش ازدواج کرد.

  آدریانا فرانچسکا لیما «Adriana Lima» «زاده ۱۲ ژوئن ۱۹۸۱» مدل برزیلی است که بیشتر شهرتش را درسال ۲۰۰۰ بعنوان مدل فرشته های ویکتوریا سکرت و لوازم آرایشی میبلین بدست آورد.در سن ۱۵ سالگی در مسابقه فورد او توانست جایگاه اول “برترین مدل برزیل” را بدست آورد ودر همان سال دربخش برترین مدل دنیا توانست جایگاه دوم را کسب کند.

  نخستین جلد مجله ی وی,مجله ی ماری کلر برای سپتامبر ۱۹۹۸ و نخستین ووگ وی ووگ ایتالیا برای سپتامبر ۲۰۰۰ در بیستمین سالگرد آنها بوده.

  آدریانا لیما در آوریل 2006 به مجله جی‌کئو گفت که هنوز یک باکره است. او در آن دوران 25 سال داشت. او گفت که رابطه جنسی برای بعد از ازدواج است.او توضیح داد مردها باید به عقیده من احترام بگذارند. و اگر احترام نگذارند, معنی‌اش این است که مرا واقعاً نمیخواهند.او همینطور اظهار کرده است که سقط جنین را یک گناه می‌داند و با هیچکدام از تعلیمات کلیسا مخالف نیست.

   

  آدریانا در ژوئن 2008 با مارکو یاریچ بازیکن ان‌بی‌ای ازدواج کرد که حاصل آن دو دختر به اسم‌های ولنتینا «نوامبر 2009» و سیینا «سپتامبر 2012» بود.آدریانا فعالیت‌های خیریه بسیاری نیز انجام داده است.آدریانا لیما به انتخاب لیست جهانی CB150 بعنوان یکی از زیباترین زنان جهان ثبت شده است.

  این مدل سی و پنج ساله که دنیا را سفر کرده و با زیبایی خیره کننده اش دل از مردان زیادی ربوده, پس از چند شکست عشقی, سرانجام تصمیم گرفت با خودش پیمان ازدواج ببندد.او میگوید تنها کسیکه اکنون به بودنش در زندگی نیاز دارد خودش هست.

   

  آدریانا لیما از سال 1999 با ظاهر شدن در رژه های مارک “ویکتوریا سیکرت” عرضه دهنده لباسهای زیر به شهرت رسید.او با ده میلیون دلار درآمد سالانه در لیست پردرآمدترین مانکن های مجله «فوربز» نفر دوم هست.لیما چهره برندهای معروف آرایشی مانند «می بلین» بوده ودر حال حاضر برای مارک اسپانیایی “دسیکوئل” فعالیت می کند.

   

   

   

   

   

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه