بیوگرافی آنلاین
برگزیده های سایت
 • الناز شاکردوست نباید یک ماه تکان بخورد

  مجموعه : اخبار هنرمندان

  ابراهیم ابراهیمیان،کارگردان فیلم سینمایی دو طبقه زیر پیلوت درباره آخرین وضعیت الناز شاکردوست،بازیگر 33 ساله کشورمان توضیحاتی را ارئه کرد.

  ابراهیم ابراهیمیان کارگردان فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» که سر صحنه فیلمبرداری همین فیلم خانم شاکردوست دچار حادثه شدند، درباره حال الناز شاکردوست که حین ایفای نقش در این اثر دچار سانحه شده بود، بیان کرد:ما منتظر نظر نهایی پزشک درباره حال این بازیگر هستیم اما پزشک اکیدا حرکت و ایفای نقش را برای او ممنوع کرده است، با این وجود قول هایی داده است که هر چه زودتر سلامتی الناز شاکردوست بازگردد. بر همین اساس ما منتظر اعلام پزشک هستیم و اولویت ما هم بیش از هر چیزی سلامتی خانم شاکردوست است.الناز شاکردوست

   کارگردان فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» افزود: «هنوز کسی جایگزین این بازیگر در «دو طبقه روی پیلوت» نشده است و ما منتظر هستیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد. در این مدتی که الناز شاکردوست دچار سانحه شده است ما به فیلمبرداری نپرداخته‌ایم و در حال رایزنی برای اتخاذ یک تصمیم درست هستیم.»

  ابراهیمیان عنوان کرد: «من هر روز به خانم شاکردوست سر می‌زنم. پارگی دیسک او مقداری نگران‌کننده است و امیدواریم هرچه زودتر معالجه شود البته هنوز به صورت قطعی به ما نگفته‌اند که این بازیگر در طول چه زمانی معالجه خواهد شد. ضمن این که پزشک ایشان اعلام کرده است که حدود سه تا چهار هفته باید تحت مراقبت‌های ویژه باشد و تکان نخورد و یک سری آزمایش‌های فیزیوتراپی انجام دهد و بعد از چهار هفته شکل فیزیوتراپی عوض می‌شود.»

  ابراهیمیان بیان کرد: «ما امیدواریم این پروسه هرچه زودتر طی شود البته نه به خاطر پروژه بلکه به خاطر حال این بازیگر زیرا به هر حال از این اتفاقات در آثار سینمایی رخ می‌دهد.»

  کارگردان فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» در انتها گفت: «هیچ تصمیمی برای ادامه فیلمبرداری در این چهار هفته نگرفته‌ایم اما مشغول صحبت با تهیه‌کننده و بچه‌های گروه هستیم تا ببینیم بهترین تصمیم چه چیزی است. ما چیزی حدود ۴۰ درصد از فیلم را ضبط کرده‌ایم.»

  ابراهیمیان درباره داستان این فیلم نیز اظهار کرد:”دو طبقه زیر پیلوت ” یک کار کاملاً متفاوت نسبت به سایر آثارم است و فضایی گروتسک دارد. درواقع یک فیلم کاراکتر محور است که قصه ها را شخصیت های داستان خلق می کنند. برای خودم تجربه عجیبی است و امیدوارم آن طور که می خواهم کار پیش برود.

  مختصری درباره بیوگرافی الناز شاکردوست

  الناز شاکردوست در تاریخ ۷ تیر ۱۳۶۳ در تهران متولد شد.الناز شاکردوست که اکنون 33 سال سن دارد در زمینه های بازیگری و طراح صحنه و لباس سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی فعالیت میکند.

  الناز شاکردوست بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. گل یخ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کیومرث پوراحمد و تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی ساخته سال ۱۳۸۳ است.

  الناز شاکردوست الناز شاکردوست

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه