بیوگرافی آنلاین
برگزیده های سایت
 • آیا اکبر عبدی نقش ترامپ را بازی می کند؟

  مجموعه : اخبار هنرمندان , بیوگرافی بازیگران ایرانی

  عبدالله اسکندری گریمور حرفه ای و سرشناس کشورمان عکس جدیدی از اکبر عبدی،گریم خور ترین بازیگر سینمای ایران ،با گریم دونالد ترامپ را منتشر کرد.

  🔸عبدالله اسکندری طراح چهره پردازی و گریمور سینما و تلویزیون ایران شب گذشته ۱۷ بهمن تصویری از تست گریم اکبر عبدی در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد که شباهتی با چهره دونالد ترامپ دارد و این عکس به سرعت در فضای مجازی چرخید و با توجه به اینکه اسکندری نامی از پروژه ای که این گریم برای آن انجام شده نبرده بود علامت سوال ها بیشتر شد.

  🔸اسکندری در توضیح این عکس گفت: این عکس به پروژه ای سینمایی تعلق دارد که چون دیگر از آن گریم استفاده نشد و حیف بود من آن را منتشر کردم؛ قرار نبود اکبر عبدی به عنوان ترامپ گریم شود وگرنه می توانستم چهره او را مثل خود ترامپ گریم کنم بلکه این تست گریم از آنجایی که در یک فیلم طنز بود فقط قرار بود ترامپ را تداعی کند.

  اکبر عبدی شباهت زیادی با دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا دارد.

  اکبر عبدی بازیگر 57 ساله کشورمان دارنده نشان درجه یک فرهنگ و هنر می‌باشد. وی بیشتر در نقش‌های کمدی بازی می‌کند و فیزیک بدنی خاصی دارد و صورت وی، امکان گریم شدید و ساختن چهره‌های گوناگون، مانند نوجوانان و زنان را به وی می‌دهد. اکبر عبدی از هنرجویان مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما بوده‌است.

  اکبر عبدی دی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور یافت و در این مراسم از وی تقدیر شد.

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه